KURUMSAL SEKTÖRLER ÜRÜNLER HİZMETLER KARİYER İLETİŞİM English
 

Navident Dinamik Navigasyon Sistemi Semineri

Navident Dinamik Navigasyon Sistemi Semineri

2002 yılından bu yana Türkiye'de inovatif teknolojilerin ilk uygulayıcılarından olan 4C Medikal, 2015’ten beri Türkiye temsilciliğini yürüttüğü Navident Dinamik Navigasyon Sistemi Eğitim Semineri'nin ilkini Ankara’da gerçekleştirdi.

31 Mart 2017 tarihinde Ankara Hilton Otel’de gerçekleşen seminerde, 4C Medikal'in kurucusu Türkiye'nin BiyoMedikal Teknolojiler alanındaki ilk kadın girişimcilerinden Kutsal TUAÇ, 4C Medikal'in kuruluşundan bugüne Türkiye'ye getirdiği ilkleri ve sunduğu medikal ve dental teknolojileri katılımcılara tanıttı.

Seminerde konuşmacı olarak yer alan SEE Implant Dentistry Üyeleri Sayın Prof. Dr. Hakan Uysal, Sayın Doç. Dr. Yakup Üstün, Sayın Dr. Noyan Başal ve Sayın Doç. Dr. Tolga Akova gerçekleştirdikleri sunumlarla "Navident ile Teknoloji Yolculuğu"nu anlattılar. Katılımcıları, bu teknolojinin implantalojiye getirdiği yenilikler ve değişik yöntemlerle tanıştırarak, Navident protokolünün uygulama basamaklarını aktardılar. Ayrıca, farklı dişsizliklerde uygulanan Navident protokollerini vaka örnekleriyle sundular.

4C Medikal, Navident Dinamik Navigasyon Sistemi Seminerleri’ni Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde sürdürmeye devam edecektir.
TÜM HABERLER

Copyright © 2024 4C Medikal | 4C Mühendislik - Tüm Hakları Saklıdır.