KURUMSAL SEKTÖRLER ÜRÜNLER HİZMETLER KARİYER İLETİŞİM English
 

Sektörler

Dental

Dental

4C Medikal, yıllardan beri süregelen deneyimi ile dental sektörde en üstün hizmeti sağlayan ürün gamına  sahiptir ve en son teknolojiyi sunan inovatif ürünleri Türkiye pazarına tanıtmaktadır.


Concept Laser’in yetkili distribütörü ve servis sağlayıcısı olan 4C Medikal, 20’ye yakın kurulum ile lazer sinterleme sistemleri arasında en fazla kuruluma sahip markadır. Dental sektörde en yüksek yüzey kalitesini sağlayan, hassas üretim yapabilen Mlab cusing modelinin yanı sıra, hız ve yüksek kapasiteli üretim hedefleyen dental laboratuvarlar için de Mlab cusing 200R ve M1 cusing gibi modeller de sunmaktadır.


Navident
ise, diş hekimlerine yönelik inovatif ileri teknoloji dinamik implant navigasyon sistemi olan yeni ürünümüzdür. Minimal invazif, flappless cerrahi imkanı sağlayan Navident ile yüksek hassasiyette dinamik olarak implant planlanlaması ve yerleştirmesi mümkündür. Hekim ve hasta açısından güven sağlamakla beraber, en zor cerrahi vakaların bile kolay bir şekilde yapılmasına imkan sağlamaktadır. Copyright © 2024 4C Medikal | 4C Mühendislik - Tüm Hakları Saklıdır.