KURUMSAL SEKTÖRLER ÜRÜNLER HİZMETLER KARİYER İLETİŞİM English
 

Katmanlı İmalat Teknolojileri

M2 cusing / M2 cusing Multilaser

M2 cusing / M2 cusing Multilaser

LaserCUSING® teknolojisinin yeni yıldızını tanıyın. M2 cusing, Concept Laser sistemlerinin deneyimi ve güvenilirliği ile geliştirilmiş bir üründür. Alüminyum ve titanyum alaşımları gibi reaktif toz malzemelerin işlenmesi için özel olarak geliştirilmiş dünyanın ilk lazer sistemidir. Concept Laser makinaları, başka hiçbir makinada bulunmayan, en son Patlama ve Yangın yönetmeliklerine (ATEX Zone 22 category II 2 D) uygun sensör ve ölçüm teknolojisi ile donatılmıştır. Dolayısıyla yüksek güvenlik seviyesine ulaşılmıştır. Sistem aynı zamanda yekpare olarak üretilmiş toz saklama ünitesini içermektedir. Yeni geliştirilen fiber lazer, yüksek çözünürlüklü ayrıntıları garanti ederek oda sıcaklığında LaserCUSING® teknolojisiyle üretilen parçaların olağanüstü mekanik özelliklere ulaşmasını sağlar.

M2 cusing havacılık endüstrisi için çok önemli bir alternatif olduğu gibi; medikal teknolojilerde kullanılan parçaların üretimi için de idealdir.

Avantajları

-Reaktif malzemelerin güvenli üretimi
-İnert atmosfer ortamında toz saklama, tozun elenerek inşa bölmesine aktarılması ve kalan tozların tekrar toz depolama ünitesine gönderilmesi. İşlem yarı otomatik olarak yapılır.
-Kilit sistemi
-İnert gaz ortamında sistemin iki farklı malzemeyi depolayabilme özelliği
-CE ve Patlama Yönetmeliği Standartlarına uygun Emniyet Teknoloji/Sensör Sistemi
-İnşa alanı: 250 x 250 x 280 mm
-Yeni fiber lazer teknolojisi
-Oda sıcaklığında kararlı üretim

 

 

Copyright © 2022 4C Medikal | 4C Mühendislik - Tüm Hakları Saklıdır.