KURUMSAL SEKTÖRLER ÜRÜNLER HİZMETLER KARİYER İLETİŞİM English
 

Yazılımlar

Materialise

Streamics

Streamics

Streamics sofware, Hızlı Prototiplemeye yönelik imalat sistemlerinin kontrol ve yönetimini sağlayan merkezi AM (Additive Manufacturing) kontrol ve otomasyon sistemidir.

Streamics’in sunduğu modüler çözümler ile insanlar, makineler, süreçler ve malzemeler arasındaki ilişkiler en ideal haliyle birleştirilip zaman ve paradan tasarruf sağlayan bir iş akışı sağlanmış olur.

Streamics Kontrol Sistemi,

  • Yüksek verimli veri yönetimini garanti eder.  Streamics’in güvenilir merkezi veri depolama sistemi ve verilere sadece birkaç tıklamayla ulaşabileceğiniz arayüzü ile karmaşık Excel sayfaları ve dosyalama sistemlerini geçmişte bırakabilirsiniz. Böylelikle mükemmel müşteri iletişimini iş akışınızın merkezine oturtmuş olursunuz.
  • Kusursuz süreç kontrolü ve otomasyon sağlar. Günümüzde küçük kar oranlarıyla sürekli değişen market dinamikleri, günden güne kısalması talep edilen teslimat süreleri hesaba katıldığında, Streamics, müşterilerinize daha iyi servis sağlayabileceğiniz bir iş akışı yönetimi için anahtar rol oynar. Hızlı Prototipleme takımının her bir çalışanı görevleri başarılı ve verimli bir şekilde yönetir ve kolayca iş bölümü yapılmasını sağlamış olur.  

Streamics, Hızlı Prototiplemeye yönelik iş akışınızı kolayca yönetmenizi ve geliştirmenizi sağlarken müşterilerinizle olan ilişkinizi de güçlendirir.

Materialise

Copyright © 2022 4C Medikal | 4C Mühendislik - Tüm Hakları Saklıdır.