KURUMSAL SEKTÖRLER ÜRÜNLER HİZMETLER KARİYER İLETİŞİM English
 

Katmanlı İmalat Teknolojileri

Mlab cusing 200R

Mlab cusing 200R

Mlab cusing 200R

 Concept Laser Mlab cusing 200R sistemi, orta ve büyük ölçekli Dental Laboratuvarlar, titanyum ile çalışmak isteyen medikal protez üreticileri için üretilen modeldir.


Concept Laser Mlab cusing 200R, 200W’lık fiber lazere sahip olup, 15-30 µm katman kalınlığı aralığında çalışabilmektedir. 100x100x100 mm³ üretim haznesi hacmine sahip cihaz, özellikle hızlı üretim talep eden Dental Laboratuvarlar için biçilmiş kaftandır. Entegre filtre sistemine ve üstün Alman dizaynına sahip cihazda kullanılan CLWRX 2.0 yazılımı son derece kullanıcı dostudur.Cihazda ayrıca titanyum üretiminde kullanılan, dünyada herhangi bir markada bulunmayan ATEX II standartlarını karşılayan, yanmaya ve patlamaya karşı önlem olarak, asal gaz ortamında üretilen parçaların çıkarılmasını sağlayan bir modül bulunmaktadır.

Üretim Malzemeleri

Concept Laser, partneri Dentaurum Grup ile sadece Concept Laser müşterileri için üretilen ve sertifikalı özel tozlar ile üretim yapmaktadır. Mlab cusing 200R sistemleri de bu alanda benzeri olmayan, Dentaurum tarafından geliştirilmiş medikal ve dental sertifikalı (04/83) "remanium® star” krom kobalt tozu ile 5,5 saatte 110 dental kron üretimi gerçekleştirebilmektedir. Mlab cusing 200R, Concept Laser’in son teknoloji ile ürettiği yeni nesil, kullanıcı dostu ve ofis tipi üretim makinasıdır. Ayrıca sertifikalı "rematitan® CL” titanyum alaşımı tozu, paslanmaz çelik, altın ve gümüş tozları da üretim için Concept Laser’de kullanılabilecek üretim malzemeleri arasındadır.


Teknik Destek

Concept Laser, Türkiye’de teknik servis olanağına sahip tek 3 Boyutlu metal yazıcıdır. Concept Laser Türkiye distrübütörü 4C Medikal, deneyimli teknik ekibiyle makinalarla ilgili her türlü sorun için 24 saat içerisinde teknik destek sağlamaktadır.

Copyright © 2022 4C Medikal | 4C Mühendislik - Tüm Hakları Saklıdır.