KURUMSAL SEKTÖRLER ÜRÜNLER HİZMETLER KARİYER İLETİŞİM English
 

Tarayıcı ve Kameralar

Smartoptics

dentCreate

dentCreate

dentCreate!® dental CAD yazılımı, Smartoptics Activity® serisi tarayıcıları için ideal bir tamamlayıcıdır. Alanında uzman dental teknisyenlerin işbirliği ile geliştirilen dentCreate!®, iş akışının her aşamasının optimize edilmesini ve kullanıcı dostu ara yüzü sayesinde, yazılım konusunda hiçbir tecrübesi olmayan kullanıcıların bile taramaları kolay bir şekilde gerçekleştirerek dijital ortamda dental rekonstrüksiyon yapabilmesini sağlar.


Anatomik olarak azaltılmış köprü üretimi için yapılan basit koping tasarımından implant desteklemelerine ve tam anatomik restorasyonlara kadar her türlü işlemde dentCreate!® zaman tasarrufu sağlayan iş partnerinizdir.

Isırma modelinin taranması ile, iş modeli veya mum model, optimal seramik kaplama gibi işlemler başarılı bir şekilde gerçekleştirilir. dentCreate!® , "Sanal Artikülatör”ün yardımıyla, dinamik oklüzon da hesaba katılarak otomatik olarak tam anatomik altyapılar yaratılmasını sağlar. Otomatik "cut-back” fonksiyonu seramiğin ufalanmasını engellediğinden, post-process işlemleri minimuma indirgenmiş olur.

Yazılım arayüzü kolayca özelleştirilerek kullanıcıların istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda ayarlanabilir. Programdan endüstri standartlarında STL çıktısı alınarak her türlü CNC veya hızlı prototip sistemlerinde üretim yapılabilir.


Tamamlayıcı "Abutment” Modulü ile, Nobel Biocare, 3i, Straumann, Zimmer, Astra ve Dentsply gibi markaların şablonları program içerisinde kullanılabilir.

"Sanal Artikülatör” Modülü, tam ayarlanabilir gerçek artikülatörlerin sunduğu pozisyonlandırma kabilityetinin aynısını sanal ortamda kullanıcılara sunar. Tam anatomik restorasyonların hesaplaması antagonistler, kondiler eğim (CP) ve Bennett açıları (BA) göz önünde bulundurularak, statik ve dinamik olarak hesaplanabilir.

SmartOptics

Copyright © 2019 4C Medikal | 4C Mühendislik - Tüm Hakları Saklıdır.